לימודי איפור קבוע במרכז, בבית ספר מורשה בתחום, מעניקים תעודת הסמכה באחד המקצועות המבוקשים ביותר במרכז. בתוך זמן קצר תוכלו להפוך למקצועיים בתחום האיפור הקבוע, ולסייע לאלפי נשים להגשים חלום.

אזור המרכז הוא המקום האידיאלי ללימוד מקצועות היופי השונים. שילוב של מספרות, טיפולים קוסמטיים, איפור לאירועים ומכוני יופי שונים פותחים בפניכם עולם שלם של תעסוקה כעצמאים או כשכירים בתחום האיפור הקבוע.

 

לימודי איפור קבוע במרכז

 

למה דווקא לימודי איפור קבוע במרכז?

איפור קבוע מאפשר תוך טיפול קצר ליהנות משפתיים חושניות ומלאות, הנראות מצויין לאורך כל היום. תוכלו ליהנות מפס שחור מעל העיניים, שאינו דוהה גם כשתלכו לישון – ואין צורך להסירו כל פעם מחדש. טיפולי איפור קבוע חוסכים לנשים המבצעות אותם את הזמן המיותר של ההתארגנות בבוקר מול המראה, את הריצה המעיקה לסדר את האיפור בשירותים לאורך כל שעות היום ואת סכומי העתק שמוציאים על איפור במשך השנה.

 

קורס קצר – פוטנציאל עצום

לימודי איפור קבוע במרכז מאפשרים להתחיל לעבוד במקצוע מבוקש תוך מספר חודשים. גם אם מעולם לא עסקת בתחום, תוכלי ללמוד את סודות האיפור מאפס וליישם אותם גם על עצמך. תדעי כיצד להתאים איפור קבוע לכל מבנה פנים ולכל סוג עור, ותוכלי לעסוק בתחום באופן עצמאי או כשכירה במכוני יופי או בקליניקות קוסמטיות המציעות שירותי איפור קבוע.

 

איפור קבוע – לקוחות שחוזרים שוב ושוב

לקוחות המבצעים טיפולי איפור קבוע אינם מסתפקים בטיפול אחד בדרך כלל. למרות שמו, האיפור הקבוע אמנם נשאר למשך תקופה, אך בדומה לקעקוע זמני – יש לחדשו מדי כמה שנים. תחום האיפור הקבוע מאפשר לך לבנות מאגר לקוחות מרוצים שיחזרו אליך שוב ושוב על מנת לבצע סוגי טיפולים נוספים, וכן על מנת לחדש את התוצאות הנפלאות אותן השיגו בטיפול הקודם.

 

לא רק איפור – גם קעקועים זמניים וציורי גוף

הידע הנלמד בקורס איפור קבוע מאפשר לך להרחיב את שירותייך מעבר לתחום האיפור, גם לציורי גוף ולקעקועים זמניים. אותו המכשור המשמש לצורך יצירת האיפור הקבוע יכול לשמש ביד יצירתית גם כדי ליצור יצירות מרהיבות שיישארו על הגוף לתקופה ארוכה.

 

לימודי איפור קבוע – הסמכה למקצוע מבוקש בתוך זמן קצר

לסיכום, קורס איפור קבוע הוא קורס מקיף באמצעותו ניתן לרכוש מקצוע רווחי לאורך שנים, גם אם לא עסקתן מעולם במקצועות היופי. תחום האסתטיקה רק הולך ומתפתח, והקורס המוצע כיום מותאם גם לעוסקים בתחום זה, ומסוגל להעשיר גם קוסמטיקאיות ומאפרות מוסמכות בידע חדשני אותו ניתן ליישם בקליניקה הקוסמטית או במכון היופי, וכך להרחיב את השירותים המוצעים בהם.