מה החומר הנלמד בקורס איפור קבוע?

לאחר שעברתם קורס איפור קבוע במרכז תוכלו לעסוק במקצוע מבוקש על ידי נשים רבות – איפור קבוע.  הקורס מורכב ממידע תיאורטי ומהתנסות מעשית במגוון שיטות. לפני שמתחילים ללמוד את תחום האיפור הקבוע, יש להבין את האנטומיה של עור הפנים ואת השכבות השונות מהן הוא מורכב, וכן להבין את הסיבות לכך שלנשים שונות יש גווני עור שונים, ואילו צבעי איפור מתאימים לכל גוון עור.

מקצועות היופי הם אחד התחומים היציבים ביותר בתעשייה. בעוד תחומים רבים נחלשו או נעלמו מן העולם עם ההתפתחות הטכנולוגית, תחום היופי דווקא התפתח. אחד התחומים המבוקשים ביותר הוא איפור קבוע. לאורך זמן, עלויות האיפור מסתכמות לסכום ניכר ואף חידוש האיפור בבוקר ולאורך היום גוזל זמן יקר. לכן, עבור נשים רבות איפור קבוע, המשמש חלופה איכותית הנשארת על העור ואינה מצריכה התעסקות יומיומית מול המראה, נראה כפתרון אטרקטיבי במיוחד.

 

קוסמטיקה וסוגי העור

בקורס נלמד המידע התיאורטי המקיף אודות סוגי העור וגווניו, וכן התאמת האיפור הזמני והקבוע בהתאם למבנה הפנים, הקניית המראה הרצוי לסוג העור ולגוון העור. נוסף על כך, נלמדים נושאים המשיקים ללימודי קוסמטיקה כלליים, הקשורים למרקם העור ולמגבלותיו בהקשר לתחום האיפור הקבוע.

 

החלק המעשי בקורס – קורס איפור קבוע במרכז


מעבר לחלק התיאורטי, מושם דגש גם על התנסות מעשית בתחום האיפור. נלמדות השיטות השונות הקשורות לאיפור קבוע לחלקי הפנים השונים. החל מאזור הגבות, בו נלמדת "שיטת ההצללה" ו"שיטת ההשערה" בהן נעשה שימוש במכשור מתקדם ליצירת מראה של איפור קבוע, עד להדמיית שיער אותנטי על הגבות למילוי אזורים בהם הגבות דלילות או קרחות לחלוטין. כל שיטה כוללת שימוש במכשור ובחומרים שונים, ובקורס נלמד מעבר לטכניקה המעשית גם את היתרונות ואת המגבלות של כל אחת מהשיטות.

איבר נוסף בפנים שזוכה לכיסוי מקיף בקורס הוא השפתיים. לעיתים נשים משתמשות באיפור קבוע על מנת ליצור מראה מלא יותר לשפתיים דקות, בעוד אחרות משתמשות באיפור קבוע על מנת לשנות את גוון השפתיים עצמו ולשוות מראה קבוע של ליפסטיק על השפתיים. בקורס נלמד להכיר את המכשור המגוון לצורך יצירת כל אחד מהאפקטים המבוקשים באזור השפתיים. מעבר לאזור העיניים נתמקד גם בתיקון של פגמים בפנים, ואפילו מעט בקעקועים ובציורי גוף, אותם ניתן לבצע באמצעות המכשור המשמש לאיפור קבוע.

מעוניינת להתחיל לעבוד בתחום במהרה? הרשמי לקורס איפור קבוע ורכשי מקצוע אטרקטיבי בתוך מספר חודשים וידע תיאורטי שיסייע לך גם בחיי היומיום להיות יפה יותר.